top of page

Kompresör Yağları

Hidrolik yağlar, çeşitli işlevleri olan özel bir sıvıdır. Bu sıvılar, hidrolik sistemlerde enerji veya güç aktarımı sağlar, aynı zamanda yağlayıcı ve sızdırmazlık maddesi olarak hizmet eder. Bununla birlikte, hidrolik yağlar aynı zamanda ekipmanı soğutan ve kirleticileri uzaklaştıran bir sıvıdır.

. Bu özellikler, hidrolik sistemlerin güvenilir ve verimli bir şekilde çalışmasını sağlar.

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram

Syntex COM Serisi

Tam sentetik bazyağlar ve özel katkı malzemelerinin harmanlanması ile üretilmiş bir kompresör yağıdır. Polialfaolefin bazlı olduğundan en zorlu şartlarda ve yüksek sıcaklıklarda dahi uzun ömür, yüksek performans ve sorunsuz operasyon sağlarlar.

Kompresoroil SC Serisi

 Sentetik hidrokarbon sıvıları ile özel katkı malzemelerinin harmanlamasıyla hazırlanmış, vidalı ve paletli kompresörler için geliştirilmiş, üstün performanslı, uzun ömürlü kompresör yağlarıdır. Mükemmel oksidasyon direnci, düşük kurum oluşturma eğilimine sahip olup, sudan kolaylıkla ayrılırlar.

Kompresoroil Serisi

Yüksek kaliteli mineral baz yağlar ile yüksek performanslı katık sistemi ile formüle edilmiş, orta ve ağır koşullar altında çalışan kompresörler için tasarlanmış kompresör yağlarıdır. Mükemmel oksidasyon direnci, düşük kurum oluşturma eğilimine sahip olup, sudan kolaylıkla ayrılırlar. Dişli ve yatak bulunan kompresör sistemlerinin yağlanmasında çok üstün bir performans sergilerler ve böylece yaygın kullanıma sahiptirler.

Bize Ulaşın

Talepleriniz için bizlere ulaşın

02244410122

bottom of page