top of page

Dişli Yağları

Hidrolik yağlar, çeşitli işlevleri olan özel bir sıvıdır. Bu sıvılar, hidrolik sistemlerde enerji veya güç aktarımı sağlar, aynı zamanda yağlayıcı ve sızdırmazlık maddesi olarak hizmet eder. Bununla birlikte, hidrolik yağlar aynı zamanda ekipmanı soğutan ve kirleticileri uzaklaştıran bir sıvıdır.

. Bu özellikler, hidrolik sistemlerin güvenilir ve verimli bir şekilde çalışmasını sağlar.

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram

Recompound SYN Serisi

Benzersiz oksidasyon dayanımı ve ısıl stabilite ile mükemmel düşük sıcaklık akışkanlığına sahip olan wax içermeyen sentetik esaslı polialfaolefin (PAO) yağlar ve üstün katık teknolojisi kullanılarak formüle edilmişlerdir. Aşırı düşük ve yüksek çalışma sıcaklıkları koşulları altında üstün performans sergilerler. Bu yağlar benzersiz EP özelliği sayesinde şok yüklemelere karşı dayanıklılığa sahiptirler.

 

Recompound FL Serisi

En zor koşullar altında bile optimum ekipman koruması ve yağ ömrü sağlamak amacıyla tasarlanmış, yüksek kaliteli mineral baz yağlar ve ileri teknoloji ürünü özel katıklar kullanılarak geliştirilmiş kapalı sistem dişli yağlarıdır. EP, köpük ve aşınmayı en aza indiren, yağdaki oksidasyonu durduran katıklar ihtiva ederler. Geleneksel dişli yağlarına kıyasla pas ve korozyona karşı daha üstün koruma sağlarlar.

 

Recompound Serisi

Ağır şartlar altında çalışan, EP, köpük ve aşınmayı en aza indiren, yağdaki oksidasyonu durduran katıklar ihtiva eden, çok üstün özellikli, kapalı sistem dişli yağlarıdır. Mükemmel formülasyonları sayesinde maksimum aşınma ve korozyon koruması sağlarlar ve dişli kutularında yaygın olarak kullanılan sızdırmazlık elemanları ile uyumludurlar.
 

Recompound HD Serisi

Ağır şartlar altında çalışan, EP, köpük ve aşınmayı en aza indiren, yağdaki oksidasyonu durduran katıklar ihtiva eden, çok üstün özellikli, kapalı sistem dişli yağlarıdır. Gelişen dişli sistemlerinin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde formüle edilmişlerdir. Mükemmel formüleri sayesinde maksimum aşınma ve korozyon koruması sağlar ve dişli kutularında yaygın olarak kullanılan sızdırmazlık elemanları ile uyumludurlar.

 

Recompound PG Serisi

Yüksek performanslı sentetik dişli yağlarıdır. Poliglikol esaslı sentetik bazyağlar, korozyon inhibitörleri, antioksidan, EP ve aşınma önleyici katkılar içerir. Sentetik esaslı bazyağlar, yüksek düzeyde yük dayanımı ve çok düşük sürtünme sağlayacak şekilde seçilmişlerdir.

 

Recompound PG 1000

Yüksek performanslı sentetik dişli yağıdır. Poliglikol esaslı sentetik bazyağlar, korozyon inhibitörleri, antioksidan, EP ve aşınma önleyici katkılar içerir.

 

Recompound ALU Serisi

Alüminyum ve bakır sanayi için özel olarak geliştirilmiş zor şartlar altında çalışan, köpük ve aşınmayı en aza indiren, yağdaki oksidasyonu durduran katıklar ihtiva eden, çok üstün özellikli kapalı sistem dişli yağlarıdır. Mükemmel formülasyonu sayesinde maksimum aşınma ve korozyon koruması sağlarlar ve dişli kutularında yaygın olarak kullanılan sızdırmazlık elemanları ile uyumludurlar.

Bize Ulaşın

Talepleriniz için bizlere ulaşın

02244410122

bottom of page